ZK Software Iclock 580 Mf

Favorilere Ekle
Parmak İzi Okuyucu Cihazları Stok Kodu: TPT101127
Stok : 0

ICLOCK 580 Parmak İzi Ve Kart Okuyucu

Iclock 580 Parmak İzi Okuma Cihazları personel devam takip sitemlerinden biridir. Özellikle personel sayısı yüksek olan devlet kurumları ve kurumsal şirketler için hazırlanmış olan bu tip programlar giriş çıkışların kayıt altında tutulmasını sağlar.

Gün içinde birden fazla giriş çıkış yapılan kuruluşlarda bile personelin ne zaman giriş yapıp ne zaman çıktığı konusunda güvenilir kayıtlar oluşturulabilir.

Anlık Görüntüleme Bile Yeterlidir

Sistem binaların girişine kurulur. İsteğe göre çıkış yönünde de konabilir. Parmak izi kayıt altına alınan personel her geçişinde parmak izini okutarak geçiş hakkını kullanabilir. Parmak izinin saniyenin altında bir süre ile bile görülmesi yeterli olacaktır.

Parmak İzi Sisteminin Özellikleri

Iclock 580 parmak izi okuma cihazları 8000 kişiye kadar insanın parmak izini hafızasına kaydedebilir. İhtiyaç ve talebe göre daha küçük kapasiteli cihazlar da seçilebilir. Parmak izi okuma yöntemiyle kilit ve turnikeler açılır. Hızlı bir arayüzle bu işlemler gerçekleşir. İsteğe göre web server özelliği ve WIFI bağlantısı özellikleri de eklenebilir.

  Yorumlar (0)

  5.0
  1
  0
  0
  0
  0

  Yorum Yaz


  Yorum yapabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.