Starline STL-2113 Kimyasal İş Eldiveni No 10-10,5

Favorilere Ekle
Kimyasal İş Eldivenleri Stok Kodu: SP101269
Stok : 0

Islak ve kuru koşullarda genel bakım, temizlik, genel inşaat işleri ve boya işlerinde kullanılması uygundur Laboratuvar ortamlarında bir çok uygulama sırasında kullanımı uygundur.

Starline STL 2113 Kimyasal Eldiven

Kullanım Alanları

Islak ve kuru koşullarda genel bakım, temizlik, genel inşaat işleri ve boya işlerinde kullanılması uygundur Laboratuvar ortamlarında bir çok uygulama sırasında kullanımı uygundur.

Özellikler

Astar Malzemesi: Pamuk

Kaplama Malzemesi: Neopren + Kauçuk

Bileklik Modeli: Uzun eldiven

Kalınlık: 0,60 mm

Uzunluk: 300 mm

Renk: Mavi/Sarı

Tanım: Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortanlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere karşı etkilidir. Gıda ile temas etmesinde sakınca yoktur. Mavi kısmı neopren, sarı kısmı ise kauçuk malzemeden üretilmiştir.

• Güçlü deterjan, gres yağları ve solventler gibi kimyasallara karşı dayanıklıdır.

• Avuç içi desen yapısıyla ıslak ve kuru şartlara uyum sağlar.

• Anatomik yapısı sayesinde konforludur ve el yorgunluğunu azaltır.

• Doğal kauçuk eldiven ile karşılaştırıldığında hidrolik sıvılar, benzin, alkol, organik asitler ve alkalilere karşı iyi bir koruma sağlar.

• Kalınlık: 0.60mm, Uzunluk: 300mm

Eldiven Dokusu ve Astar Bilgisi

Petek Dokusu

Eldivenin avuç içine uygulanan petek dokusu sayesinde ıslak ve kuru yüzeylerde kaydırmazlık özelliği sunar. Doku sayesinde nesneler daha sağlam kavranabilir.

Pamuk Astar

Pamuk astar sayesinde kolaylıkla giyilip çıkartılabilir ve rahat bir kullanıma imkan verir. El terlemelerini minimuma indirir.

Yorumlar (0)

5.0
1
0
0
0
0

Yorum Yaz


Yorum yapabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.